ردکردن این
تخفیف!

آب زرشک خالص 125 – 1000 میلی لیتر

42,750 تومان

قیمت خرید آب زرشک خالص 125 – 1000 میلی لیتر همانطور که میدانید آب زرشک خالص فواید و خواص زیادی برای سلامتی بدن دارد. آب زرشک باعث پایین آمدن قند خون در بدن و در نتیجه پایین آمدن چربی خون و اوره میشود، و همچنین مصرف آب زرشک باعث کاهش چربی کبد میشود. امروزه مصرف آب زرشک در میان عموم بسیار رایج شده است و حتی بسیاری از افراد که قصد لاغری دارند می توانند با آب زرشک به کاهش وزن خود کمک زیادی کنند. آب زرشک خالص به علت داشتن انواع ویتامین باعث مقاومت بدن در مقابل بسیاری از بیماری ها و عفونت ها میشود. کلیه محصولات غذایی 125در شرکت قاین سرشک به صورت کاملا طبیعی بوده و یکی از اولین شرکت های تولید کننده است که زرشک های تازه را در انبار جمع آوری کرده و از آنها آبگیری میکنند. کلیه آب میوه ها در قاین سرشک کاملا ارگانیک و طبیعی هستند. با توجه به روند تولید آب زرشک در قاین سرشک، میتوان گفت: کلیه آب زرشک ها بدون رنگ و اسانس و طعم دهنده میباشند، و شما میتوانید، با خیالی آسوده، از این نوشیدنی معجزه آسا استفاده کنید. افرادی که طعم ترش آب زرشک را دوست ندارند می توانند از شربت زرشک استفاده کنند، شربت زرشک بسیار خوش طعم و گوارا است، چون درصدی از ترشی زرشک گرفته شده است.
بعد از خرید آب زرشک، می توانید تا یک هفته آن را در یخچال نگهداری کنید، البته فراموش نشود که، باید آنها را در بطری های شیشه ای نگهداری کنید. اما افرادی هستند که، مایل به نگهداری آب زرشک به مدت طولانی هستند، این افراد میتوانند هر آبمیوه طبیعی را درون فریزر نگهداری کنند.
آب زرشک خالص 125 ، از زرشک های قرمز بی دانه قاینات تهیه شده است.
ارزش غذایی زرشک:
بیش از 200 سال پیش، این میوه، با نام میوه افزایش طول عمر شناخته شده است. درخت زرشک شبیه به یک درختچه خاردار است که، ارتفاع این درختچه به 4 متر میرسد. دارای چوب قهوه ای، قرمز و یا زرد میباشد. گلهایی که روی این این درخت شکوفه میزند(در اوایل تابستان شکوفه میزند و در فصل پاییز رسیده شده و قرمز رنگ میشود) به صورت خوشه ای و زرد رنگ میباشد. . ساقه و شاخه های درخت بسیار تیغ دار است. بعد از رسیدن میوه، شکوفه های زرد رنگ تبدیل به میوه ی قرمز و گوشتی می شود که، دارای طعم بسیار ترش میباشد. در کشور ما بیشترین تولید زرشک در شهر قاینات استان خراسان جنوبی میباشد

مشخصات

 • سایر توضیحات 100 میلی لیتر آب زرشک بدون شکر افزوده شامل :
  -انرژی 59.56 کیلو کالری
  -قند 7.7 گرم
  -چربی 0
  -نمک سدیم 0
  -اسید چرب ترانس 0
 • وزن بسته‌بندی 1100 گرم
 • ابعاد بسته‌بندی 8x8x28 سانتی‌متر
 • نوع بسته‌بندی خانواده

 

 • نوع بسته‌بندی : خانواده
0/5 (0 دیدگاه)

Shopping cart