ردکردن این

دانه قهوه کافی کریما کلاسیک قهوه ست – 250 گرم

132,000 تومان

SKU wc054 Categories , برند:

قیمت خرید دانه قهوه کافی کریما کلاسیک قهوه ست – 250 گرم Achille Gaggia مخترع ایتالیایی اولین فردی که با پیستون دستی فشار را به آب داغ وارد می کرد و آنرا به پودر قهوه جهت غصاره گیری انتقال میداد شناخته شده است . در حقیقت می توان گفت آنچه که به عنوان اسپرسو شناخته می شود اینگونه در دهه 40 میلادی عصاره گیری میشد. در آن زمان اولین مشتریانی که معجون جدید را در قهوه‌خانه Gaggia نوشیدند فکر نمی کردند فنجان باکیفیتی باشد. آنها بدون استثنا با تعجب می‌پرسیدند: «این کف سفید روی قهوه من چیه؟!» – کریما – بنابراین گاگیا در یک ترفند بازاریابی نوشیدنی جدید را به جای اسپرسو ” Caffè crema ” نامید. این عبارت در ایتالیایی به معنی اسپرسو بوده در زمانهای قدیم . دانه های سبز ترکیبی که همینک در حال مطالعه آن هستید با مشارکت یک شرکت ایتالیایی انتخاب و ترکیب شده است . ترکیب نهایی تلفیقی از یک سنت ایتالیایی و ذایقه ایرانی می باشد که بر پایه اصول ترکیب سازی قهوه که در کلاس جهانی انجام می گیرد صورت گرفته .

ترکیب کردن قهوه های مختلف باهم خود ترکیبی است از علم و هنر اینکه کدامیک از صدها زیرگونه قهوه عربیکا با زیرگونه های روبوستا می تواندتوازن طعمی، میزان اسیدیتی مطلوب، تلخی خوشگوار، تنواری (بادی) دلپذیر وافترتیست ماندگار را بوجود بیاورد نیازمند داشتن تخصص، مهارت و تجربه بالاست.

ترکیب کلاسیک – CLASSICO – از ترکیب خاستگاهای مختلف از آمریکای مرکزی و جنوبی تشکیل شده که فراوری شسته و یا طبیعی دارند – Natural and washed process- و با روبوستای مرغوب آسیای جنوب شرق و آمریکای مرکزی ترکیب شده که برای عصاره گیری در روشهای مختلف علاوه بر اسپرسو مناسب است

در انتخاب دانه ها 3 چیز مد نظر بوده یکی بالانس بودن طعم آنها در اسپرسو و دو مناسب بودن ترکیب آنها با شیر و سه مناسب بودن استفاده آنها در مکاپات و همینطور فرنچ پرس و قهوه های فیلتری برای مصرف کننده خانگی . شاید کلاسیک ترین ترکیب اسپرسو که در بسیاری از مناطق ایتالیا سرو می شود ترکیب عربیکا و ربوستا به نسبت خاص باشد و برای کسانی که روبوستای با کیفیت تو ترکیبشون می پسندن . همواره مورد توجه بوده اسیدیته پایینتر از ترکیب ORO و طعم یاد تیپیک شکلات و آجیل و dried raisin که در ترکیبات اسپرسوی ایتالیایی دیده می شود .

مشخصات

  • وزن 250 گرم
  • وزن بسته‌بندی 250 گرم
  • ابعاد بسته‌بندی 6x4x16 سانتی‌متر
  • نوع بسته‌بندی کیسه‌ای
  • شماره پروانه بهداشت 34/18691
  • سایر توضیحات این محصول به صورت دانه است
  • 0/5 (0 دیدگاه)

    Shopping cart