ردکردن این

قهوه اسپرسو دونیسی – 250 گرم

132,000 تومان

SKU wc015 Categories , برند:

قیمت خرید قهوه اسپرسو دونیسی – 250 گرم سابه های قهوه با تکنولوژی بسته بندی وکیوم برای اولین بار در ایران توسط دونیسی تولید شده اند. این محصولات را در پوشش 4 لایه آمینیومی و به شکل وکیوم شده بسته بندی کرده ایم تا کیفیت سابه قهوه را که در مجاورت نور و اکسیژن به سرعت دستخوش تغییرات منفی می گردد، به خوبی حفظ کنیم.
این روش تنها و تنها روش صحیح بسته بندی و نگه داری از سابه قهوه است!

سابه قهوه 250 گرمی اینتنسو از مرغوب ترین دانه های آمریکای مرکزی و آسیای جنوب شرقی، با ترکیب 50% عربیکا و %50 ربوستا تولید شده است. عطر اینتنسو در مشام شما با شدت 7 امتیاز احساس خواهد شد. تناسب و وضوح طعم های آجیلی، شکلات تلخ و ادویه های معطر آن امتیازی معادل 6 را دریافت می کند. دُلچه اسیدیته ای بسیار کم و میزان تلخی نسبتا زیاد دارد و میتوان از آن برای تهیه فنجان قهوه ای با بافت مخملی که 9 امتیاز را به خود اختصاص میدهد و پس مزه ای ماندگاری خوش و طولانی استفاده کرد.
اینتنسو ترکیب 50-50 قهوه های دونیسی است. بافت و ساختار قدرتمند، ویژگی متمایز کننده اینتنسو می باشد. پیشنهاد ما با توجه به اندازه سابه اینتنسو، این است که از این محصول برای تهیه اسپرسو و موکاپات استفاده کنید. اگر از علاقه مندان به نوشیدن قهوه های ترکیب شده با شیر هستید میتوانید پس از عصاره گیری از اینتنسو آن را با شیر گرم ترکیب کنید و از طعم و ساختار آن لذت ببرید. فراموش نکنید که نور و اکسیژن تازگی و عطر و طعم قهوه شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد، پس برای نگهداری از سابه قهوه پس از باز کردن بسته بندی وکیوم، محتویات آن را به ظرفی مناسب منتقل کنید

مشخصات

  • وزن 250 گرم
  • وزن بسته‌بندی 270 گرم
  • ابعاد بسته‌بندی 17×4.8×8 سانتی‌متر
  • شماره پروانه بهداشت 56/26181
  • 0/5 (0 دیدگاه)

    Shopping cart