0 امتیاز
186 بازدید
در مشروبات الکلی توسط (10.5k امتیاز)
سلام
قیمت خرید یک شیشه یا بطر ویسکی آبسلوت چقدر است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام
با توجه به ممنوعیت شرعی و قانونی ورود، حمل، نگهداری، خرید و فروش مشروبات الکلی برای مثال ویسکی آبسلوت و ضرورت در اختیار داشتن قیمت مشروبات الکلی به منظور احتساب جرایم متعلقه در ماده ۲۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب ۱۳۹۲/۱۰/۰۳ مجلس شورای اسلامی مستفاد به نامه شماره ۲۰۲۲۵۴/۰۰/ص مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ ستاد مرکزی قاچاق کالا و ارز، قیمت خرید ویسکی آبسلوت قاچاق به استناد بند ح ماده یک قانون پیشگفت قیمت خرید ویسکی آبسلوت 5,063,000 ریال تعیین شده است.

  • قیمت برای یک واحد ( بطر، قوطی ، شیشه ، پاکت ) نوشیدنی الکلی مکشوفه ( ویسکی آبسلوت ) در نظر گرفته شده و لذا محاسبه جرایم متعلقه در ماده ۲۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عهده مراجع صالح و اجرای احکام مربوطه میباشد. قیمت یک شیشه مشروبات الکلی (بجز آبجو) تا یک لیتر محاسبه شده و لذا اگر ظرف 1.5 لیتر به بالا (نظیر ظروف 4 یا 20 لیتری) باشد به عدد یک لیتر تقسیم و تبدیل به بطر یا شیشه می شود.
  • مشروبات تا 300 سی سی جیبی محسوب و سه عدد از آن معادل یک لیتر محسوب می گردد.
  • آبجو در حجم 500 cc محاسبه شده است و اگر حجم آن بیشتر باشد به همان نسبت به ارزش آن اضافه گردد.
  • در صورتی که نشان تجاری مشروب الکلی ( ویسکی آبسلوت ) کشف شده در فهرست مذکور قید نگردیده، قیمت (سایر) همان نوع، محاسبه میشود.
  • این بخشنامه از تاریخ ابلاغ تا اطلاع ثانوی مجری خواهد بود و سایر بخشنامه های مغایر با آن از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل لغو می گردد.
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...