0 امتیاز
194 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا آب خوردن باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

توجه داشته باشید آب بهترین نوشیدنی برای افزایش متابولیسم بدن و تناسب اندام است!

ممکن است فکر کنید که آب در لاغری بی‌مصرف است، چرا که کالری ندارد! اما H2O حتی ویژگی‌های بیشتری دارد که آن را برای کاهش وزن بسیار مفید می ‌ند. 

محققان دریافته‌اند که مصرف انرژی در حالت استراحت (یا میزان کالری سوزانده شده در حالت ساکن) می‌تواند در عرض 10 دقیقه پس از نوشیدن آب حدود 24 تا 30 درصد افزایش یابد. 

نوشیدن آب کافی به صورت روزانه می‌تواند هیدراتاسیون را افزایش دهد که می‌تواند به بهبود سطح انرژی و خلق و خوی کمک کند. 

علاوه بر این، نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند به شما کمک کند تا احساس رضایت بیشتری داشته باشید و به کنترل وعده غذایی و کاهش وزن احتمالی کمک کنید.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...