0 امتیاز
178 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن چای سبز باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

چای سبز سرشار از کاتچین است که آنتی اکسیدان‌های قدرتمندی هستند که در افزایش متابولیسم و ​​چربی سوزی موثر هستند. قابل توجه‌ترین این کاتچین‌ها، اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) است که به عنوان یک تقویت کننده متابولیک بسیار مؤثر است به ویژه هنگامی که با کافئین ترکیب می‌شود.

 محققان معتقدند ترکیب این دو ماده به عنوان محرکی عمل می‌کند که باعث مصرف کالری می‌شود.   

اگرچه کاتچین ها ممکن است موثر باشند، اما مصرف مقدار زیاد آن‌ها توصیه نمی‌شود. مقداری که شما باید حتی برای یک اثر کوچک مصرف کنید قابل توجه و برای مدت طولانی خواهد بود. 

به طور کلی نوشیدنی‌های گرم که احساس سیری شدیدتری ایجاد می‌کنند، می‌توانند به مدیریت وزن کمک کنند.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...