0 امتیاز
246 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن سرکه سیب باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

ماده اصلی کاهش وزن در سرکه سیب اسید استیک است. این ماده می‌تواند متابولیسم را بهبود بخشد و سطح انسولین بالا را کاهش دهد. 

ثابت شده است که یک قاشق غذاخوری سرکه سیب در روز سطح گلوکز خون را بعد از غذا بهبود می‌بخشد و ممکن است به افزایش احساس سیری کمک کند، که می‌تواند منجر به مصرف کمتر کالری شده و کاهش وزن بالقوه را حاصل شود. 

یک مطالعه که بر روی افراد مبتلا به دیابت نوع ۱ انجام شد نشان داد که سرکه سیب سرعت تخلیه غذا از معده را کاهش می‌دهد، بنابراین یک قاشق غذاخوری پیشنهادی ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

 اما فقط یک هشدار: مصرف نوشیدنی‌های حاوی اسید بالا می‌تواند دندان‌های شما را فرسایش دهد و سوزش سر دل را تشدید کند. بنابراین نوشیدنی لاغری در کنار خواص خود، می‌توانند عوارضی نیز داشته باشد. باید در مصرف این نوشیدنی‌های چربی سوز حد اعتدال داشته باشید.

سرکه سیب یک نوشیدنی لاغری خوب است و می توان هر شب یک قاشق سرکه سیب به یک لیوان آب اضافه کنید و بخورید تا لاغر شوید.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...