0 امتیاز
235 بازدید
در آبمیوه توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن آب لیمو باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

ثابت نشده است که آب لیمو متابولیسم یا سم زدایی را افزایش می‌دهد. اما ریختن مقداری آب لیمو در آب یک گزینه کم کالری عالی برای طعم دادن است. 

بنابراین اگر در دریافت آب کافی در طول روز مشکل دارید، سعی کنید این میوه را در نوشیدنی لاغری خود بگنجانید.

 آب لیمو همچنین مملو از ویتامین C است که می‌تواند ایمنی شما را بهبود بخشد، جذب آهن را افزایش دهد و به کاهش خطر ابتلا به سرطان‌های خاص کمک کند.

همچنین آب لیمو یکی از ارکان اصلی رژیم سم زدایی است و بیشتر متخصصان استفاده از آن‌ را توصیه می‌کنند. با این حال، تاثیر آب لیمو در رژیم سم زدایی ناشناخته است.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...