0 امتیاز
174 بازدید
در آبمیوه توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن آب رازیانه باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

آب رازیانه می‌تواند به کاهش سوء هاضمه کمک کند، که در برخی موارد این خاصیت ممکن است به جای کاهش وزن به افزایش وزن کمک کند.

 خواص ضد باکتریایی موجود در دانه‌های رازیانه به حفظ روده سالم کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد راحت‌تر غذا را پردازش کنید. 

این خاصیت باعث می‌شود با خوردن مقدار کمتری غذا، انرژی بیشتری دریافت کنید. علیرغم آنچه برخی از متخصصان سلامت می‌گویند، دانشمندان هنوز در حال بررسی هستند که آیا رازیانه یک سرکوب کننده اشتها است یا خیر. 

صرف نظر از این، اگر طعم شیرین بیان را دوست دارید، چای رازیانه ممکن است یک جرعه خوب، شیرین و کم کالری باشد.

به دلیل کالری کم، می‌توان آب رازیانه را به عنوان یکی از نوشیدنی‌های لاغری به حساب آورد.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...