0 امتیاز
209 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن شیک پروتئین باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام

اگر واقعاً می‌خواهید احساس سیری کنید، سعی کنید مقداری پودر پروتئین در شیک‌های صبحگاهی خود بریزید. پروتئین یک درشت مغذی است که احساس سیری معده شما را حفظ می‌کند. 

مکمل پروتئین، هورمون‌هایی مانند GLP-1 را فعال می‌کند که باعث کاهش احساس گرسنگی و کاهش گرلین (هورمونی که اشتهای شما را کنترل می‌کند) می‌شود. 

هضم پروتئین نسبت به سایر درشت مغذی‌ها به کالری بیشتری نیاز دارد، بنابراین اطمینان از اینکه مقدار کافی از آن را در رژیم غذایی خود قرار می‌دهید ممکن است باعث افزایش جزئی در کل کالری‌های سوزانده شده توسط بدن شما در هر روز شود. 

پروتئین کافی همچنین به بدن کمک می‌کند تا توده عضلانی بدون چربی را که بخش بزرگی از متابولیسم کلی را تشکیل می‌‌دهد، حفظ کند. 

بنابراین پروتئین آب پنیر، نخود، شاهدانه یا برنج گزینه‌های مناسبی برای قرار گرفتن در رژیم غذایی شما هستند. 

در انتخاب نوشیدنی لاغری، مهم‌ترین اصل تطابق نوشیدنی با نیازهای گوارشی شماست. بنابراین از مصرف محصولاتی که دارای قند زیاد یا مواد مضر هستند خودداری کنید.

شیک پروتئین هم سیرکننده است و هم لاغر کننده.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...