0 امتیاز
224 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن چای زیره باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

سلام

زیره به لطف یک ماده فعال به نام تیموکینون دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. بنابراین اگر احساس سنگینی و نفخ می‌کنید، چای زیره می‌تواند معجزه کند.

 زیره همچنین می‌تواند سطح قند خون و کلسترول LDL را کاهش دهد که ممکن است بر توانایی فرد برای ورزش ایمن تاثیر بگذارد. 

در حالی که برخی از مطالعات از زیره به عنوان یک مکمل کاهش وزن مناسب حمایت کرده‌اند، تحقیقات بیشتری برای تایید اثربخشی مستقیم آن باید انجام شود.

بسیاری از داروهای گیاهی و سنتی مانند زیره می‌توانند در کاهش وزن موثر باشند. اما توجه داشته باشید که ممکن است برخی از نوشیدنی‌ها و مواد با شما سازگار نباشد.

 توصیه می‌شود قبل از استفاده از این مواد با یک متخصص تغذیه یا دکتر طب سنتی مشاوره نمایید.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...