0 امتیاز
191 بازدید
در آبمیوه توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن آب چغندر باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

ورزشکاران اغلب زمانی که به دنبال افزایش عملکرد خود هستند، آب چغندر مصرف می‌کنند. به این دلیل که این آب میوه حاوی ترکیبات مفیدی مانند نیترات‌های غذایی است. 

نیترات‌های غذایی می‌توانند به افزایش کارایی و استقامت عضلانی و همچنین کاهش سطح فشار خون با گشاد کردن ر‌گ‌های خونی کمک کنند.

همچنین چغندر کالری کمی دارد و سرشار از فیبر است که می‌تواند به منظم بودن، کند شدن تخلیه معده و احساس سیری کمک کند.

از آنجایی که بیشتر محتوای فیبر چغندر در طول فرآیند آب گیری حذف می‌شود، آب چغندر به طور کلی حاوی مقادیر بالایی از این ماده مغذی نیست. 

گفته می‌شود، زمانی که به دنبال کاهش وزن هستید، این یک آبمیوه کم کالری و مغذی است.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...