0 امتیاز
90 بازدید
در نوشیدنی بدون گاز توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آیا خوردن قهوه باعث لاغری میشود یا چاقی ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

با سلام

در مقایسه با چای سیاه و سبز، قهوه با حدود ۹۵ میلی‌گرم در هر فنجان بیشترین کافئین را دارد. همانطور که قبلا ذکر شد، کافئین محرکی است که می تواند میزان کالری سوزاندن شما را افزایش دهد. 

قهوه همچنین حاوی تئوبرومین، تئوفیلین و اسید کلروژنیک است، سه ترکیبی که بر متابولیسم اثر می‌گذارند. 

آنتی اکسیدان‌های موجود در قهوه ممکن است به مهار التهاب نیز کمک کنند، که می‌تواند باعث افزایش وزن در برخی افراد شود. اما اگر خامه و شکر را به این نوشیدنی لاغری اضافه نکنید مطمئناً از فواید لاغری این نوشیدنی بهره خواهید برد. 

استفاده از مواد شیرین در کنار قهوه، ممکن است تاثیر بیشتری بر افزایش وزن به جای کاهش وزن داشته باشد. 

متأسفانه، کیفیت کالری سوزی در قهوه نیز تا ابد باقی نمی‌ماند و با گذشت مقداری زمان بعد از مصرف این نوشیدنی، کالری سوزی آن متوقف می‌شود. بنابراین نمی‌توان زیاد به آن اعتماد کرد.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...