0 امتیاز
236 بازدید
در مشروبات غیر الکلی توسط (10.5k امتیاز)
سلام

کدام نوشیدنی مانع از لاغری و کاهش وزن می‌شوند ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام

  • الکل: الکل کالری بالایی دارد و دارای حداقل ارزش غذایی است. همچنین باعث ایجاد هوس و پرخوری می‌شود. به علاوه، تجزیه سموم موجود در الکل بدن را با مشکل دچار می‌کند.
    به این معنی که بدن شما زمان کمتری برای تجزیه چربی و کالری دارد.
  •  نوشابه: مصرف منظم نوشابه ممکن است باعث چاقی شود ، زیرا قند افزوده بالایی دارد و حاوی مواد مغذی کمی است که به شما کمک می‌کند احساس سیری کنید.
    حتی نوشابه رژیمی باعث افزایش چربی دور کمر و شکم می‌شود.
  •  آب میوه‌ صنعتی: آب میوه‌ها اغلب با شکر بسته بندی می‌شوند. به عنوان مثال، حدود 31 گرم شکر در یک وعده آب پرتقال وجود دارد که بیشتر از مورد نیاز بدن است.
     به علاوه، این آب میوه‌ها فاقد فیبر هستند به این معنی که شما را سیر نگه نمی‌دارند

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...