0 امتیاز
1.6k بازدید
در مشروبات الکلی توسط (10.5k امتیاز)
سلام

چند درصد الکل باعث مستی میشود؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)
سلام

مست شدن یکی از عوارض نوشیدن مشروبات الکلی است. توجه داشته باشید میزان نوشیدن برای مست شدن برای افراد مختلف متفاوت می باشد.

برای مثال زنان زودتر از مردان به الکل واکنش نشان می دهند

و همچنین هرچه جثه فرد کوچک تر باشد اثرگذاری شراب زودتر می باشد.

یکی از مهمترین فاکتور ها برای مستی، پر یا خالی بودن معده می باشد، هر چه معده پر تر باشد مستی دیرتر و با شدت کمتری اتفاق می افتد ( معده خالی الکل شراب رو سریع تر جذب و به خون انتقال میدهد).

در کل توصیه می شود که الکل چه توسط زن، چه مرد بیش از ۱۵ واحد ( 76 میلی‌لیتر شراب 13 درصد ) در هفته مصرف نشود و بهتر است که این مقدار به میزان‌های مساوی در طول هفته تقسیم شود و روزهایی هم در بین مصرف، به بدن استراحت داده شود.
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 3.2k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 293 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 1.5k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 439 بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...