0 امتیاز
1.6k بازدید
در ودکا توسط (10.5k امتیاز)
سلام

ویسکی بخوریم یا ودکا ؟ کدوم بهتره

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

سلام 

باتوجه به ذائقه شما متفاوت است.

درصد الکل ویسکی تقریباً 46 درصد است که بیشتر کالری آن را تشکیل می دهد و تفاوت اصلی ودکا و ویسکی نیز همین است.

ویسکی حاوی کربوهیدرات بسیار کمی است و فقط مقادیر کمی کلسترول ، چربی اشباع ، سدیم ، پتاسیم ، فسفر ، زینک ، آهن ، ویتامین B1 و ویتامین B3 و فلوراید دارد.

ویسکی ارزش غذایی دیگری ندارد ، اما سرشار از اسید الاژیک است که یک آنتی اکسیدان قوی است و علت بیشتر مزایای مصرف آن برای سلامتی است.

آنتی اکسیدان های گیاهی موجود در ویسکی ممکن است به حفظ تعادل شیمیایی سالم در مغز شما کمک کند. تحقیقات نشان می دهد مقدار کمی ویسکی – به ویژه انواع  کهنه – فعالیت انتقال دهنده عصبی GABA مغز را افزایش می دهد که مسئول مواردی مانند عملکرد سیستم عصبی و حافظه است.

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 2.4k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 1.4k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.1k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 194 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 331 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.5k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 446 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 440 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 492 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 541 بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...