0 امتیاز
1.8k بازدید
در شراب توسط (10.5k امتیاز)
سلام

فرق شراب انگور و شراب سیب در چیست؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

سلام

شراب قرمز

شراب سرخ یا شراب قرمز ( به انگلیسی Red Wine ) رایج‌ترین نوع شراب انگور است. رنگ سرخ این شراب در جریان تخمیر از حل شدن مواد رنگی پوست انگور در الکل می‌آید. اگر پوست انگور را قبل از تخمیر جدا کنند شراب سفید به دست می‌آید. از بهترین نوع انگورها برای شراب قرمز، انگور شانی است. از انار و گیلاس هم می‌توان شراب قرمز تهیه کرد.

روش ساخت شراب انگور  قرمز

شراب سیب

شراب سیب، سیباب یا سیدر (به انگلیسی: Cider) (به فرانسوی: Cidre) یک شراب تخمیر شده از آب‌میوه و از نوشیدنی‌های الکلی است. این شراب بیشتر و بشکل سنتی از آب سیب ساخته می‌شود اما گاهی آنرا با هلو، گلابی و دیگر میوه‌ها نیز می‌پرورند. این شراب در سنتِ انگلیسی با دامنهٔ 1.2 درصد الکل تا 8.5 درصد یا بیشتر الکلی می‌شود.

روش ساخت شراب سیب

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 1.2k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 4.6k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 364 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 541 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 313 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 1.5k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 3.8k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 445 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 610 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 277 بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...