0 امتیاز
4.1k بازدید
در آبجو توسط (10.5k امتیاز)
ویرایش شده توسط
سلام

بهترین زمان مصرف آبجو الکل دار چه زمانی است تا گیرایی بیشتر شود و یا برای سلامت بهتر باشه؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)
سلام

اگر گیرایی آبجو مدنظرتون هست، وقتی شکم خالی باشد بیشترین حالت جذب الکل روی میدهد و گیرایی بیشتر میشود ولی توجه داشته باشید که این حالت بیشترین ضرر را به بدن میرساند. با توجه به خالی بودن معده، جذب الکل به خون بسیار زیاد می شود و کبد بسیار درگیر الکل می گردد.

پیشنهاد می کنم اگر مجبور به خوردن آبجو الکل دار هستید حتما قبل از خوردن آبجو، غذا میل نمایید تا فرایند جذب الکل در معده کند تر شود و کم تر به بدن آسیب برسد
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 1.1k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3.0k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.8k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 353 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 354 بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...