0 امتیاز
2.9k بازدید
در آبجو توسط (10.5k امتیاز)
سلام

روش تبدیل دلستر به آبجو الکل دار در خانه چیست ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط
باید دلستر مالت بهنوش یا جوجو یاشمس یا هوفنبرگ  بخرید و ان را در مخلوط کن بریزید و به ان 100گرم شکر اضافه کنید و بزنید تا وقتی که شکر ها حل شود و کمی اب گرم   نه جوش اضافه کنید و در ظرف قبلی مالت بریزید و 1 قاشق مخمر بریزید و سرش را ببندید و در جایی بگزارید که 40 درجه گرما داشته باشه حد عقل 30 درجه است و تا 10روز اول هر روز بهش سر بزنید و کمی سر بطری را شل کنید طوری که هوا نکشه فقط گازش بره بیرون وگرنه ابجو ترش خواهید داشت تا 15 روز بهد استفاده نکنید بعد داخل یخچال بگذارید
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...