0 امتیاز
10.5k بازدید
در آبجو توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آبجو جوجو چند درصد الکل دارد؟ و قیمت جوجو الکل دار چقدر است؟

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

سلام

آبجو جوجو طبق استاندارد با الکل زیر یک درصد تولید می شود ولی

برخی آبجو های این برند دارای الکل تا 5 درصد هستن ( چون به علت ادامه فرآیند تخمیر که در شیشه رخ میدهد از بین بردن این الکل برای شرکت امکان پذیر نیست) مثل آب‌گندم کلاسیک جوجو و آب‌جو کلاسیک جوجو و آبجو جوجو بلک

برخی افراد و سوپر مارکت ها نیز فرایند تخمیر را خودشان انجام میدهند و به بازار ارائه می کنند الکل این آبجو ها با توجه به مدت تخمیر و میزان مواد استفاده شده بین 5 تا 12 درصد پیش بینی می شود.

قیمت آبجو الکل دار جوجو که به  صورت دستی به بازار ارائه میشود حدودا 2 تا 5 برابر قیمت آبجو بدون الکل کارخانه ای می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه آبجو الکل دار پیشنهاد می کنم به مقاله زیر مراجعه نمایید:

آبجو دقیقا چیست؟

آبجو

سوال شده 10 شهریور 2023 در آبجو توسط فرحان
ویرایش شده 10 شهریور 2023 توسط
جرم حمل نادانسته مشروبات الکلی در شیشه ماء الشعیر چیست ؟
0 امتیاز
توسط
سلام اگ‌بزای کلیه میخای خوب هست ولی زیاد باید مصرف بشه ۷۵ تومنه و الکلش۵درصددبیشتر نیستواس سنگ‌کلثه ابجو لایت مای پیدا کنید  روسی هست و ثاچاق وارد کشور میشه و قمیتش۳۵۰تومنه و سکباز مصرف کنید اگر سنگ کلیتون گچی ثاداهکی‌باشه‌پودرش میکنه
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 8.4k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.1k بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...