0 امتیاز
2.2k بازدید
در آبجو توسط (10.5k امتیاز)
سلام

آبجو هی جو چند درصد الکل دارد؟ و قیمت هی جو الکل دار چقدر است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)

سلام

آبجو هی جو طبق استاندارد با الکل زیر یک درصد تولید می شود ولی

برخی آبجو های این برند دارای الکل تا 5 درصد هستن ( چون به علت ادامه فرآیند تخمیر که در شیشه رخ میدهد از بین بردن این الکل برای شرکت امکان پذیر نیست) مثل آبجو کلاسیک هی جو

برخی افراد و سوپر مارکت ها نیز فرایند تخمیر را خودشان انجام میدهند و به بازار ارائه می کنند الکل این آبجو ها با توجه به مدت تخمیر و میزان مواد استفاده شده بین 5 تا 12 درصد پیش بینی می شود.

قیمت آبجو الکل دار هی جو که به  صورت دستی به بازار ارائه میشود حدودا 2 تا 5 برابر قیمت آبجو بدون الکل کارخانه ای می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه آبجو الکل دار پیشنهاد می کنم به مقاله زیر مراجعه نمایید:

آبجو دقیقا چیست؟

آبجو

به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 13.9k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.8k بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...