0 امتیاز
5.9k بازدید
در شراب توسط (10.5k امتیاز)
سلام

طبع شراب گرم است یا سرد ؟

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (19.8k امتیاز)
سلام

طبع شراب به حسب رنگ طعم، رایحه، رقیق بودن و غلیظ بودن و تازگی و کهنگی آن در گرمی، سردی، تری و خشکی مختلف است، اما به صورت کلی شراب طبع گرم  دارد.
0 امتیاز
توسط
آقا اطلاعات غلط ندید  شراب به دلیل تخمیری بودن طبع سرد دارد  

هرگونه نوشیدنی تقطیری طبع گرم دارد
توسط
شراب گرمیه ،هرکس میگه سرده هیچ مطالعه ای راجبش نداره فقط چون همه میگن سرده میخواد از دیگران عقب نمونه یه حرفی زده باشه،شما که خودت اطلاعات غلط میدی به مردم ،هر چیزی و تقطیر میکنن میشه گرمی ¿ بعد تخمیر میکنن میشه سردی ¿حتما خورشیدم پشتش به ماست ،اینجوری که شما میگی
به می بازار - ماجراجوی در نوشیدنی خوش آمدید, مکانی برای سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران که به نوشیدن علاقه دارن.
*توجه داشته باشید:
نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن می شود و از لحاظ شرعی حرام میباشد و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.

پرسش و پاسخ های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 3.0k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.6k بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 871 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 8.1k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 924 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 496 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3.3k بازدید
*توجه داشته باشید نوشیدن مشروبات الکلی باعث زیان به بدن و حرام می شود و تمام مواردی که در این بخش اطلاع رسانی می شود صرفا جهت اطلاعات عمومی می باشد و این سایت صرفا پلتفرم عمومی برای پرسش و پاسخ در زمینه انواع نوشیدنی می باشد. و هیچ مسئولیتی در زمینه محتوا ارائه شده توسط کاربران متوجه سایت نمی باشد.
...